Search Profiles:

  • Rafael Hernandez

Date Pos Ride SP Course Dist Going Class Trainer
28/8/2016 7/7 Grand Poobah (USA) 6/1 Wood 7f Katerina Vassilieva
28/8/2016 9/9 Asterism (USA) 4/1 Wood 8f D O Connor
27/8/2016 2/10 Aye Aye Captain (USA) 10/1 Wood 8f Catherine Day Phillips
27/8/2016 5/6 Scotty's Model (USA) 5/2 Wood 6f Norman McKnight
27/8/2016 1/6 Midnight Miley (USA) 5/2 Wood 7f 1 Julia Carey
27/8/2016 7/7 Flashy Val (USA) 9/2 Wood 6f Nicholas Gonzalez
27/8/2016 2/7 Victory To Victory (USA) 6/1 Wood 7f Mark Casse
27/8/2016 5/11 Geocentric (USA) 6/1 Wood 6f Norman McKnight
27/8/2016 2/10 Joshie (USA) 5/2 Wood 7f Daniel Vella
27/8/2016 1/6 Capture Your Heart (USA) 5/2 Wood 7f Norman McKnight
26/8/2016 2/10 Ofelia Girl (USA) 4/1 Wood 8f Pat Parente
26/8/2016 1/8 Phil In The Blank (USA) 6/1 Wood 5f Martin Drexler
26/8/2016 12/12 Saenger (USA) 20/1 Wood 7f Nicholas Gonzalez
26/8/2016 2/12 Night Watchman (USA) 8/1 Wood 7f Barbara Minshall
26/8/2016 1/9 Weekend In Malibu (USA) 3/1 Wood 6f Martin Drexler
26/8/2016 2/8 Greenfield (USA) 3/1 Wood 9f Michael Wright
26/8/2016 8/8 Lucky Emerald (USA) 3/1 Wood 5f William Tharrenos
25/8/2016 3/10 Wickstead (USA) 12/1 Wood 6f William Tharrenos
25/8/2016 1/7 Lost In The Cloud (USA) 7/2 Wood 8f William Tharrenos
25/8/2016 1/9 Consorts Ring (USA) 20/1 Wood 5f Steven Chircop
25/8/2016 4/7 Holy Whirl Wind (USA) 4/1 Wood 7f Reade Baker
24/8/2016 2/7 Diamond Girl (USA) 8/1 Wood 9f Catherine Day Phillips
21/8/2016 4/10 Ekati Sonet (USA) 15/1 Wood 8f Sid Attard
21/8/2016 1/11 Camp Creek (USA) 20/1 Wood 12f Rachel Halden
21/8/2016 2/6 Pengally Bay (USA) 6/1 Wood 8f Roger Attfield
21/8/2016 6/7 Don Camillo (USA) 20/1 Wood 10f Daniel Vella
21/8/2016 7/11 Unbridled Majesty (USA) 4/1 Wood 8f Michael Wright
21/8/2016 5/10 Redwin Romp (USA) 4/1 Wood 6f William Tharrenos
21/8/2016 2/12 Mozart Melody (USA) 20/1 Wood 8f Barbara Minshall
21/8/2016 4/9 Glorious Moment (USA) 8/1 Wood 6f Darwin Banach
21/8/2016 2/7 Kinghorn (USA) 5/2 Wood 7f Robert Tiller
21/8/2016 2/6 Three Ring Circus (USA) 15/1 Wood 5f Steven Chircop
20/8/2016 4/9 Shot For Shot (USA) 5/1 Wood 7f Michael Mattine
20/8/2016 1/8 World Of Prospects (USA) 20/1 Wood 8f Ronald Sadler
20/8/2016 3/7 Magic Skys (USA) 5/2 Wood 8f Darwin Banach
20/8/2016 1/7 Signature Spring (USA) 4/1 Wood 6f Sid Attard
20/8/2016 2/9 Hollywood Hideaway (USA) 10/1 Wood 8f Barbara Minshall
20/8/2016 5/6 Northern Fern (USA) 10/1 Wood 8f Ronald Sadler
20/8/2016 1/6 Spin Wild (USA) 4/1 Wood 5f Michael Wright
19/8/2016 6/7 Mechanical (USA) 6/1 Wood 6f Norman McKnight
19/8/2016 1/6 Cosmic Charlie (USA) 7/2 Wood 6f Norman McKnight
19/8/2016 5/11 Reserved (USA) 10/1 Wood 8f Ashlee Brnjas
19/8/2016 5/8 Tizwar (USA) 3/1 Wood 5f Ashlee Brnjas
14/8/2016 8/10 Jurojin (USA) 20/1 Wood 6f Harold Ladouceur
14/8/2016 6/10 Conquer The Course (USA) 12/1 Wood 6f Barbara Minshall
14/8/2016 7/8 Power Play (USA) 12/1 Wood 8f Nicholas Nosowenko
14/8/2016 2/7 Over Limit (USA) 8/1 Wood 5f William Tharrenos
13/8/2016 7/9 Courtisinsession (USA) 4/1 Wood 9f Barbara Minshall
13/8/2016 2/10 Majestic Heist (USA) 8/1 Wood 5f Katerina Vassilieva
13/8/2016 1/5 Obeah Woman (USA) 6/1 Wood 9f Barbara Minshall
13/8/2016 6/7 Flashy's Legacy (USA) 12/1 Wood 6f Kevin Attard
13/8/2016 3/7 Silent Contempt (USA) 5/2 Wood 5f Katerina Vassilieva
12/8/2016 2/10 Yarmorka (USA) 12/1 Wood 7f Alec Fehr
12/8/2016 7/8 Flamenco Dancer (USA) 15/1 Wood 8f Frank Huarte
12/8/2016 6/6 D's Perfect Soul (USA) 20/1 Wood 6f Ramon Dominguez
12/8/2016 3/6 Tallahassee (USA) 9/5 Wood 5f Michael Mattine
11/8/2016 1/5 Capture Your Heart (USA) 3/1 Wood 5f Norman McKnight
11/8/2016 1/10 Milwaukee Mist (USA) 9/2 Wood 8f Roger Attfield
11/8/2016 1/4 Paddy Point (USA) 5/2 Wood 7f Ashlee Brnjas
10/8/2016 4/7 Binks Forest (USA) 4/1 Wood 8f Michael Wright
7/8/2016 8/8 Donnas Sweet Heart (USA) 20/1 Wood 7f Blair Miller
7/8/2016 11/13 Miss Metropolitan (USA) 10/1 Wood 10f Ralph Biamonte
7/8/2016 6/7 Finn's Girl (USA) 10/1 Wood 9f Silvio Abela
7/8/2016 4/10 Artesian (USA) 15/1 Wood 7f Frances Mcneely
7/8/2016 4/6 Greenfield (USA) 2/1 Wood 7f Michael Wright
7/8/2016 5/7 One Flashy Cat (USA) 6/1 Wood 7f Michael Mattine
7/8/2016 6/6 Street Legal (USA) 9/2 Wood 5f Gail Cox
6/8/2016 1/13 Neeves (USA) 15/1 Wood 6f Frank Huarte
6/8/2016 5/10 Hyatt's Dude (USA) 10/1 Wood 9f Sid Attard
6/8/2016 2/11 Jacks Escarpment (USA) 10/1 Wood 6f Nicholas Gonzalez
6/8/2016 8/8 Generous Consort (USA) 10/1 Wood 6f Darren Glennon
6/8/2016 1/9 Conscious Decision (USA) 5/2 Wood 7f Norman McKnight
6/8/2016 4/10 Atypical (USA) 10/1 Wood 6f Sid Attard
6/8/2016 2/6 Chiefroll'nthunder (USA) 20/1 Wood 9f Dale Desruisseaux
5/8/2016 2/13 Shot For Shot (USA) 20/1 Wood 7f Michael Mattine
5/8/2016 2/6 San Nicola Storm (USA) 8/1 Wood 8f Jennifer Shafer
5/8/2016 6/11 Courtville (USA) 15/1 Wood 8f Norman McKnight
5/8/2016 5/12 Vexatious Vixen (USA) 10/1 Wood 6f Sid Attard
5/8/2016 7/8 Awesome Mariner (USA) 20/1 Wood 7f Michael De Paulo
5/8/2016 2/7 Casablanca Kiss (USA) 5/1 Wood 6f Martin Drexler
1/8/2016 3/11 Alilaction (USA) 20/1 Wood 7f Julia Carey
1/8/2016 6/7 Trace Creek (USA) 12/1 Wood 8f William Van
1/8/2016 1/7 Colleen's Sailor (USA) 2/1 Wood 7f Norman McKnight
1/8/2016 4/10 Miss Steffi (USA) 3/1 Wood 7f Mark Casse
1/8/2016 4/6 Aunt Sue (USA) 7/2 Wood 8f Catherine Day Phillips
1/8/2016 4/5 Three Ring Circus (USA) 10/1 Wood 5f Steven Chircop
31/7/2016 1/11 Conquer The Course (USA) 12/1 Wood 6f Barbara Minshall
31/7/2016 5/6 Scotty's Model (USA) 6/5 Wood 7f Norman McKnight
31/7/2016 7/8 Kinghorn (USA) 10/1 Wood 8f Robert Tiller
31/7/2016 1/10 Hollywood Hideaway (USA) 3/1 Wood 7f Barbara Minshall
31/7/2016 3/7 Gertie T (USA) 9/2 Wood 7f Norman McKnight
30/7/2016 7/11 Clever Soul (USA) 15/1 Wood 6f Lorna Perkins
30/7/2016 1/7 Lucky Emerald (USA) 2/1 Wood 6f William Tharrenos
30/7/2016 5/13 Phil In The Blank (USA) 15/1 Wood 6f Martin Drexler
30/7/2016 2/11 Unbridled Majesty (USA) 20/1 Wood 8f Michael Wright
30/7/2016 4/6 Flirtin For Certin (USA) 5/2 Wood 5f Mark Fournier
29/7/2016 5/5 Perfect Timber (USA) 6/1 Wood 11f Michaela Neubauer
29/7/2016 7/7 Roisin Dubh (USA) 6/1 Wood 6f Thomas O'Keefe
29/7/2016 3/6 Deep Blue Sea (USA) 2/1 Wood 6f David Cotey
29/7/2016 3/6 R Power Grid (USA) 8/1 Wood 5f Mark Fournier
29/7/2016 7/7 Unseen Angels (USA) 3/1 Wood 5f Norman McKnight