Skip to content
Home
Sports
Football
F1
Cricket
Rugby Union
Rugby League
Golf
Boxing
NFL
Tennis
Racing
Darts
NBA
Netball
MMA
More Sports
Scores
Watch
Sky Bet
Shop
More
Transfer Centre
Live on Sky
Get Sky Sports
Sky Go
NOW
Kick It Out
Black Lives Matter
British South Asians in Football
Sky Zero
Podcasts
Mobile
Twitter
Facebook
Contact Us
Work @ Sky Sports
Terms & Conditions
Watch Sky Sports
Racing
Home
News
Racecards
Fast Results
Full Results
Naps
Watch
Pointers
Sky Bet
ABC
Features
Pundits
Race Calendar
More
Full Results
Sat Jan 8
Today
Yesterday
Sun Mar 17
Sat Mar 16
Fri Mar 15
Thu Mar 14
Wed Mar 13
Tue Mar 12
Mon Mar 11
Sun Mar 10
Sat Mar 9
M
T
W
T
F
S
S
Back to today
Show Calendar
All Meetings
All Meetings
Kempton Park
Lingfield Park
Newcastle
Sandown Park
Wincanton
Cork (IRE)
Deauville (FR)
Pau (FR)
Toulouse (FR)
Vincennes (FR)
Kenilworth (SAF)
Aqueduct (USA)
ABD: Charles Town (USA)
Delta Downs (USA)
Golden Gate Fields (USA)
Gulfstream (USA)
Laurel Park (USA)
Sam Houston Race Park (USA)
Santa Anita (USA)
Tampa Bay Downs (USA)
Kempton Park
Going:
Standard / Slow
16:10
Unibet Casino Deposit 10 Get 40 Bonus Novice Stakes (GBB Race)
(3yo, Class 5, 1m 3f 219y, 8 runners)
Result
16:45
Unibet New Instant Roulette Novice Stakes
(4yo+, Class 5, 7f, 8 runners)
Result
17:15
Unibet Extra Place Offers Every Day Handicap
(3yo, Class 6, 1m, 7 runners)
Result
17:45
Unibet Handicap
(4yo+, Class 4, 1m, 9 runners)
Result
18:15
Try Our New Price Boosts At Unibet Handicap
(4yo+, Class 6, 1m 3f 219y, 7 runners)
Result
18:45
Unibet 3 Uniboosts A Day Conditions Stakes
(4yo+, Class 2, 6f, 5 runners)
Result
19:15
Unibet New Instant Roulette Handicap
(4yo+, Class 2, 1m 7f 218y, 5 runners)
Result
Lingfield Park
Going:
Standard
11:30
Play 4 To Win At Betway Handicap
(4yo+, Class 5, 6f 1y, 5 runners)
Result
12:00
Watch Racing Free Online At Coral Handicap
(3yo, Class 6, 5f 6y, 8 runners)
Result
12:35
Play Coral Racing-Super-Series For Free Novice Median Auction Stakes
(3yo, Class 6, 1m 1y, 9 runners)
Result
13:10
MansionBet Proud Partners Of The AWC Handicap
(4yo+, Class 5, 7f 1y, 9 runners)
Result
13:45
Read Katie Walsh On Betway Insider Handicap
(4yo+, Class 4, 1m 4f, 5 runners)
Result
14:20
Betway Handicap
(4yo+, Class 2, 1m 2f, 5 runners)
Result
14:55
Betway Median Auction Maiden Stakes
(3-5yo, Class 6, 1m 2f, 7 runners)
Result
15:30
BetYourWay At Betway Handicap
(4yo+, Class 6, 1m 2f, 11 runners)
Result
Newcastle
Going:
Soft
12:13
Cazoo EBF Mares' NH Flat Race (Conditionals & Amateurs) (AWT)
(4-6yo, Class 5, 2m 56y, 8 runners)
Result
12:48
Cazoo Search Drive Smile Mares' Handicap Chase
(5yo+, Class 3, 2m 4f 19y, 4 runners)
Result
13:23
QuinnBet Handicap Chase
(5yo+, Class 3, 2m 7f 91y, 9 runners)
Result
13:58
QuinnBet And QuinnCasino Novices' Limited Handicap Chase (GBB Race)
(5yo+, Class 3, 2m 75y, 4 runners)
Result
14:33
QuinnBet Free Bet For Second To The Favourite Novices' Hurdle (GBB Race)
(5yo+, Class 4, 2m 4f 62y, 9 runners)
Result
15:08
Download The QuinnBet App Handicap Chase
(5yo+, Class 5, 2m 4f 19y, 12 runners)
Result
15:43
QuinnBet Best Odds Guaranteed Novices' Hurdle (GBB Race)
(4yo+, Class 4, 2m 46y, 11 runners)
Result
Sandown Park
Going:
Soft (Heavy in places)
12:05
Unibet Extra Place Races Every Day Juvenile Hurdle (GBB Race)
(4yo, Class 3, 1m 7f 216y, 4 runners)
Result
12:40
Unibet 3 Uniboosts A Day Mares' Hurdle (Listed) (GBB Race)
(4yo+, Class 1, 2m 3f 173y, 5 runners)
Result
13:15
Read Nicky Henderson's Unibet Blog Handicap Chase
(5yo+, Class 3, 2m 4f 10y, 7 runners)
Result
13:50
Unibet Horserace Betting Operator Of The Year Handicap Chase (GBB Race)
(5yo+, Class 2, 1m 7f 119y, 7 runners)
Result
14:25
Unibet Tolworth Novices' Hurdle (Grade 1) (GBB Race)
(4yo+, Class 1, 1m 7f 216y, 6 runners)
Result
15:00
Unibet Veterans' Handicap Chase (Final Of The 2021 Veterans Chase Series)
(1yo+, Class 2, 3m 37y, 13 runners)
Result
15:35
Unibet Casino Deposit 10 Get 40 Handicap Hurdle (GBB Race)
(4yo+, Class 2, 1m 7f 216y, 8 runners)
Result
Wincanton
Going:
Soft (Heavy in places)
11:45
Jack Barber 'Racing Dreams' Syndicate Maiden Hurdle (GBB Race) (Div 1)
(4yo+, Class 4, 1m 7f 50y, 12 runners)
Result
12:20
Jack Barber 'Racing Dreams' Syndicate Maiden Hurdle (GBB Race) (Div 2)
(4yo+, Class 4, 1m 7f 50y, 11 runners)
Result
12:55
John Romans Park Homes Novices' Hurdle (GBB Race)
(4yo+, Class 4, 2m 5f 82y, 9 runners)
Result
13:30
Leonna Mayor New House Celebration Handicap Hurdle
(4yo+, Class 5, 1m 7f 50y, 14 runners)
Result
14:05
AdvancedBiotech.co.uk UK Award Winning CBD Handicap Chase
(5yo+, Class 3, 1m 7f 149y, 7 runners)
Result
14:40
rapidcharge.com Leading EV Charging Solution Handicap Hurdle
(4yo+, Class 3, 2m 5f 82y, 9 runners)
Result
15:15
Art Of Outdoor With Ocean Handicap Chase (GBB Race)
(5yo+, Class 2, 2m 4f 35y, 6 runners)
Result
15:50
John Romans Park Homes Novices' Handicap Chase
(5yo+, Class 5, 3m 1f 30y, 8 runners)
Result
Cork (IRE)
Going:
Heavy
12:30
Come Racing To Cork Rated Novice Hurdle
(5yo+, Class , 2m, 7 runners)
Result
13:03
CorkRacecourse.ie Maiden Hurdle
(4-5yo, Class , 2m, 22 runners)
Result
13:38
Happy New Year From All At Cork Maiden Hurdle
(5yo+, Class , 3m, 10 runners)
Result
14:13
Racing Again March 24th Handicap Hurdle
(4yo+, Class , 2m 4f, 10 runners)
Result
14:48
AIB Merchant Services Pay By Link Beginners Chase
(5yo+, Class , 2m 4f, 12 runners)
Result
15:23
GAIN Handicap Chase
(5yo+, Class , 2m 4f, 8 runners)
Result
15:58
Irish Stallion Farms EBF Mares (Pro/Am) Flat Race
(5-7yo, Class , 2m, 9 runners)
Result
Deauville (FR)
Going:
Standard
15:07
Gare Pte-noire Maiden Stakes
(3yo, Class , 6f 101y, 15 runners)
Result
15:42
Beauvoisiniere Handicap
(4yo, Class , 1m 4f 94y, 14 runners)
Result
16:17
Gare De Dalat Maiden Stakes
(3yo, Class , 6f 101y, 14 runners)
Result
16:52
De La Seulles Handicap
(4yo, Class , 7f 100y, 14 runners)
Result
17:27
Rouges Terres Handicap
(4yo, Class , 1m 4f 94y, 15 runners)
Result
18:00
De La Seullette Handicap
(4yo, Class , 7f 100y, 12 runners)
Result
18:30
De Crennes Claiming Stakes
(4yo+, Class , 7f 100y, 12 runners)
Result
19:00
Caro Stakes
(3yo, Class , 1m 1f 97y, 8 runners)
Result
19:30
De Pinamar Stakes
(4yo, Class , 1m 4f 94y, 9 runners)
Result
Pau (FR)
Going:
Heavy
10:35
Pyrenees Chase
(5yo, Class , 2m 2f 86y, 6 runners)
Result
11:05
Fairplay Chase
(6yo+, Class , 2m 7f 79y, 7 runners)
Result
11:35
D'ossau Claiming Chase
(4yo, Class , 2m 198y, 7 runners)
Result
12:05
D'irouleguy Maiden Stakes - AWT
(3yo, Class , 7f 209y, 8 runners)
Result
12:40
De Bidart Hurdle
(4yo, Class , 2m 1f 87y, 17 runners)
Result
13:15
H.de Vaufreland Hurdle
(5yo+, Class , 2m 1f 87y, 11 runners)
Result
13:50
De Cauterets Handicap - AWT
(4yo, Class , 7f 209y, 13 runners)
Result
14:32
De Jurancon Handicap - AWT
(4yo+, Class , 5f 212y, 15 runners)
Result
Toulouse (FR)
Going:
Standard
09:50
Prix De Grenade - Attele
(4yo, Class , 1m 5f 147y, 16 runners)
Result
10:20
Prix Dominik Cordeau - Attele
(5yo, Class , 1m 3f 122y, 14 runners)
Result
10:50
Prix Une De Mai - Attele
(5yo, Class , 1m 3f 122y, 13 runners)
Result
11:20
Prix Quatty Des Bourbes - Attele
(6yo, Class , 1m 5f 147y, 16 runners)
Result
11:50
Prix Jean Caussade - Attele
(6-1yo, Class , 1m 5f 147y, 13 runners)
Result
12:22
Prix De Rivesaltes - Attele
(5yo+, Class , 1m 6f 146y, 13 runners)
Result
Vincennes (FR)
Going:
Standard
12:58
Prix Pierre Raffre - Attele
(5yo, Class , 1m 6f 36y, 14 runners)
Result
13:33
Prix De Chatelguyon - Attele
(6yo, Class , 1m 2f 96y, 11 runners)
Result
14:15
Prix De Vic Sur Cere - Attele
(6yo, Class , 1m 6f 36y, 16 runners)
Result
14:50
Prix Emile Riotteau - Monte
(5yo, Class , 1m 5f 92y, 12 runners)
Result
15:25
Prix Gelinotte - Attele
(3yo, Class , 1m 5f 92y, 10 runners)
Result
16:00
Prix De Breteuil - Attele
(7-1yo, Class , 1m 2f 96y, 15 runners)
Result
16:35
Prix De Vic-fezensac - Attele
(7yo, Class , 1m 2f 96y, 14 runners)
Result
17:10
Prix De Sully - Monte
(7-9yo, Class , 1m 2f 205y, 12 runners)
Result
17:45
Prix De Clamecy - Attele
(4yo, Class , 1m 2f 96y, 15 runners)
Result
Kenilworth (SAF)
Going:
Good
10:35
Drakenstein Stud Work Riders' Maiden Plate (F & M)
(3yo+, Class , 5f 212y, 7 runners)
Result
11:10
Trippi Stakes Maiden Juvenile Plate
(2yo, Class , 4f 214y, 10 runners)
Result
11:45
Jean Roi Maiden Plate
(3yo+, Class , 6f 211y, 11 runners)
Result
12:25
Anthonij Rupert Wyne Pinnacle Stakes
(3yo+, Class , 4f 214y, 5 runners)
Result
13:00
Glorious Goodwood Premier Trophy (Grade 2)
(3yo+, Class , 1m 209y, 10 runners)
Result
13:35
Cartier Paddock Stakes (WFA) (Grade 1) (Fillies & Mares)
(3yo+, Class , 1m 209y, 10 runners)
Result
14:10
L'Ormarins Queen's Plate (WFA) (Grade 1)
(3yo+, Class , 7f 210y, 11 runners)
Result
14:45
Franschhoek Motor Museum Mr 96 Handicap
(3yo+, Class , 6f 211y, 12 runners)
Result
15:20
Cape Of Good Hope Mr 80 Handicap
(3yo+, Class , 6f 211y, 14 runners)
Result
15:55
Okapi Chairman's Cup (Grade 3)
(3yo+, Class , 1m 4f 95y, 9 runners)
Result
Aqueduct (USA)
Going:
Fast
17:20
Race 1 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 1m, 8 runners)
Result
17:50
Race 2 - Allowance
(4yo+, Class , 7f, 7 runners)
Result
18:20
Race 3 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 6f, 11 runners)
Result
18:48
Race 4 - Allowance
(4yo+, Class , 7f, 8 runners)
Result
19:18
Race 5 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 13 runners)
Result
19:48
Race 6 - Starter Allowance
(4yo+, Class , 6f, 8 runners)
Result
20:20
Race 7 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 6f, 9 runners)
Result
20:50
Race 8 - Stakes
(4yo+, Class , 7f, 6 runners)
Result
21:20
Race 9 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 6f, 12 runners)
Result
ABD: Charles Town (USA)
Abn
00:00
Race 1 - Maiden Special Weight
(4-6yo, Class , 4f 110y, 7 runners)
00:32
Race 2 - Claiming
(4yo+, Class , 1m 110y, 7 runners)
01:02
Race 3 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 4f 110y, 8 runners)
01:32
Race 4 - Claiming
(4yo+, Class , 7f, 9 runners)
02:02
Race 5 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 7f, 8 runners)
02:32
Race 6 - Claiming
(4yo+, Class , 6f 110y, 12 runners)
03:02
Race 7 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 4f 110y, 8 runners)
03:32
Race 8 - Allowance
(3yo, Class , 4f 110y, 8 runners)
04:02
Race 9 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 4f 110y, 10 runners)
Delta Downs (USA)
Going:
Fast
18:55
Race 1 - Allowance
(4yo+, Class , 5f, 7 runners)
Result
19:23
Race 2 - Allowance
(4yo+, Class , 6f 110y, 8 runners)
Result
19:51
Race 3 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 5f, 10 runners)
Result
20:19
Race 4 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
20:47
Race 5 - Claiming
(4yo+, Class , 5f, 9 runners)
Result
21:15
Race 6 - Claiming
(4yo+, Class , 7f, 8 runners)
Result
21:43
Race 7 - Stakes
(4yo+, Class , 5f, 6 runners)
Result
22:12
Race 8 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 1m, 10 runners)
Result
22:40
Race 9 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 6f 110y, 10 runners)
Result
Golden Gate Fields (USA)
Going:
Fast
20:45
Race 1 - Claiming
(4yo+, Class , 6f, 6 runners)
Result
21:19
Race 2 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 6 runners)
Result
21:51
Race 3 - Claiming
(4yo+, Class , 5f 110y, 6 runners)
Result
22:22
Race 4 - Starter Allowance
(4yo+, Class , 5f 110y, 4 runners)
Result
22:51
Race 5 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 7 runners)
Result
23:21
Race 6 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 6f, 7 runners)
Result
23:51
Race 7 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 1m 1f, 8 runners)
Result
00:21
Race 8 - Allowance
(4yo+, Class , 6f, 7 runners)
Result
00:49
Race 9 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 5f, 11 runners)
Result
Gulfstream (USA)
Going:
Fast
17:00
Race 1 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 6f, 9 runners)
Result
17:29
Race 2 - Claiming
(4yo+, Class , 5f, 7 runners)
Result
17:58
Race 3 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 5f, 7 runners)
Result
18:27
Race 4 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 6f, 9 runners)
Result
18:57
Race 5 - Allowance Optional Claiming
(3yo, Class , 6f, 5 runners)
Result
19:35
Race 6 - Claiming
(4yo+, Class , 1m 110y, 9 runners)
Result
20:05
Race 7 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 1m, 10 runners)
Result
20:37
Race 8 - Tropical Turf Stakes (Grade 3)
(4yo+, Class , 1m, 7 runners)
Result
21:11
Race 9 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 6f, 9 runners)
Result
21:42
Race 10 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 6f, 8 runners)
Result
22:14
Race 11 - Maiden Optional Claiming
(3yo, Class , 1m, 11 runners)
Result
Laurel Park (USA)
17:25
Race 1 - Claiming
(4yo+, Class , 6f, 7 runners)
ABD
17:54
Race 2 - Claiming
(3yo, Class , 6f, 6 runners)
ABD
18:24
Race 3 - Starter Allowance
(4yo+, Class , 6f, 7 runners)
ABD
18:54
Race 4 - Starter Optional Claiming
(4yo+, Class , 7f, 7 runners)
ABD
19:24
Race 5 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 1m, 9 runners)
ABD
19:54
Race 6 - Waiver Maiden Claiming
(4-5yo, Class , 5f 110y, 8 runners)
ABD
20:24
Race 7 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 1m 1f, 7 runners)
ABD
20:54
Race 8 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 6f, 5 runners)
ABD
21:24
Race 9 - Claiming
(4yo+, Class , 5f 110y, 8 runners)
ABD
Sam Houston Race Park (USA)
Going:
Firm
00:55
Race 1 - Claiming
(4yo+, Class , 6f, 5 runners)
Result
01:23
Race 2 - Maiden Claiming
(4-5yo, Class , 6f, 4 runners)
Result
01:51
Race 3 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 5 runners)
Result
02:19
Race 4 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 6f 110y, 6 runners)
Result
02:47
Race 5 - Claiming
(4yo+, Class , 6f, 7 runners)
Result
03:15
Race 6 - Allowance
(4yo+, Class , 1m, 8 runners)
Result
03:43
Race 7 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 7 runners)
Result
04:10
Race 8 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 6 runners)
ABD
04:37
Race 9 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 6f, 8 runners)
ABD
Santa Anita (USA)
Going:
Firm
20:30
Race 1 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 1m, 7 runners)
Result
21:00
Race 2 - Maiden Special Weight
(4yo+, Class , 1m 110y, 5 runners)
Result
21:34
Race 3 - Claiming
(4yo+, Class , 1m 1f, 7 runners)
Result
22:06
Race 4 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 1m, 6 runners)
Result
22:36
Race 5 - Starter Allowance
(4yo+, Class , 5f 110y, 10 runners)
Result
23:06
Race 6 - Allowance Optional Claiming
(3yo, Class , 6f, 5 runners)
Result
23:36
Race 7 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 1m, 9 runners)
Result
00:06
Race 8 - Santa Ynez Stakes (Fillies' Grade 2)
(3yo, Class , 7f, 6 runners)
Result
00:36
Race 9 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 6f 110y, 12 runners)
Result
Tampa Bay Downs (USA)
Going:
Firm
17:14
Race 1 - Allowance Optional Claiming
(3yo, Class , 1m, 7 runners)
Result
17:42
Race 2 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 6f, 12 runners)
Result
18:12
Race 3 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 7f, 7 runners)
Result
18:42
Race 4 - Waiver Claiming
(4yo+, Class , 6f, 10 runners)
Result
19:14
Race 5 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 1m, 10 runners)
Result
19:50
Race 6 - Starter Optional Claiming
(4yo+, Class , 1m 110y, 9 runners)
Result
20:25
Race 7 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 1m 110y, 8 runners)
Result
20:55
Race 8 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 1m 39y, 9 runners)
Result
21:25
Race 9 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 6f, 10 runners)
Result
21:55
Race 10 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 10 runners)
Result
Home
Sports
Football
F1
Cricket
Rugby Union
Rugby League
Golf
Boxing
NFL
Tennis
Racing
Darts
NBA
Netball
MMA
More Sports
Scores
Watch
Sky Bet
Shop
More
Transfer Centre
Live on Sky
Get Sky Sports
Sky Go
NOW
Kick It Out
Black Lives Matter
British South Asians in Football
Sky Zero
Podcasts
Mobile
Twitter
Facebook
Contact Us
Work @ Sky Sports
Terms & Conditions
Watch Sky Sports