Skip to content
Home
Sports
Football
F1
Cricket
Rugby Union
Rugby League
Golf
Boxing
NFL
Tennis
Racing
Darts
NBA
Netball
MMA
More Sports
Scores
Watch
Sky Bet
Shop
More
Transfer Centre
Live on Sky
Get Sky Sports
Sky Go
NOW
Kick It Out
Black Lives Matter
British South Asians in Football
Sky Zero
Podcasts
Mobile
Twitter
Facebook
Contact Us
Work @ Sky Sports
Terms & Conditions
Watch Sky Sports
Racing
Home
News
Racecards
Fast Results
Full Results
Naps
Watch
Pointers
Sky Bet
ABC
Features
Pundits
Race Calendar
More
Full Results
Sun Jan 17
Today
Yesterday
Sun Mar 17
Sat Mar 16
Fri Mar 15
Thu Mar 14
Wed Mar 13
Tue Mar 12
Mon Mar 11
Sun Mar 10
Sat Mar 9
M
T
W
T
F
S
S
Back to today
Show Calendar
All Meetings
All Meetings
ABD: Kelso
Southwell
Punchestown (IRE)
Cagnes-sur-Mer Midi (FR)
Martinique (FR)
Pau (FR)
Vincennes (FR)
Scottsville (SAF)
Aqueduct (USA)
Golden Gate Fields (USA)
Gulfstream (USA)
Laurel Park (USA)
Rosecroft Harness (USA)
Santa Anita (USA)
Tampa Bay Downs (USA)
ABD: Kelso
Abd: Frozen Track
Going:
Soft
12:10
EBF 'National Hunt' Novices' Hurdle
(4-6yo, Class 4, 2m 6f 151y, 13 runners)
ABD
12:40
BoscaSports Transforming Retail Betting Display Novices' Handicap Chase
(5yo+, Class 5, 2m 5f 133y, 21 runners)
ABD
13:10
William Hill Leading Racecourse Bookmaker Handicap Chase
(5yo+, Class 4, 2m 5f 133y, 24 runners)
ABD
13:40
Live Streams On RacingTV Extra Novices' Hurdle (GBB Race)
(5yo+, Class 4, 2m 51y, 31 runners)
ABD
14:10
BoscaSports Racing's Digital Display Handicap Hurdle
(4yo+, Class 4, 2m 51y, 22 runners)
ABD
14:40
Kelso Annual Members Conditional Jockeys' Handicap Chase
(5yo+, Class 5, 2m 7f 96y, 26 runners)
ABD
15:10
Edinburgh Gin Handicap Chase
(5yo+, Class 3, 2m 7f 96y, 22 runners)
ABD
15:40
Join Racing TV Now Handicap Hurdle
(4yo+, Class 5, 2m 51y, 34 runners)
ABD
Southwell
Going:
Standard
13:05
Play Ladbrokes 5-A-Side On Football Handicap
(3yo, Class 6, 7f 14y, 10 runners)
Result
13:35
Get Your Ladbrokes Daily Odds Boost Novice Stakes
(3yo, Class 5, 7f 14y, 8 runners)
Result
14:05
Bombardier Handicap
(4yo+, Class 4, 1m 13y, 6 runners)
Result
14:35
Betway Handicap
(4yo+, Class 3, 1m 4f 14y, 5 runners)
Result
15:05
Bombardier British Hopped Amber Beer Handicap
(4yo+, Class 6, 1m 13y, 6 runners)
Result
15:35
Heed Your Hunch At Betway Handicap
(4yo+, Class 4, 6f 16y, 9 runners)
Result
16:05
Bombardier 'March To Your Own Drum' Handicap
(4yo+, Class 6, 7f 14y, 11 runners)
Result
Punchestown (IRE)
Going:
Heavy
12:50
Sky Bet Killiney Novice Chase (Grade 3)
(5yo+, Class 1, 2m 4f, 5 runners)
Result
13:20
Sky Bet Moscow Flyer Novice Hurdle (Grade 2)
(5yo+, Class 1, 2m 30y, 7 runners)
Result
13:50
Punchestown Maiden Hurdle
(5yo+, Class , 2m 30y, 20 runners)
Result
14:20
Punchestown Onwards And Upwards Mares Handicap Hurdle
(4yo+, Class , 2m 4f, 11 runners)
Result
14:50
Sporting Life Beginners Chase
(5yo+, Class , 2m 6f 100y, 14 runners)
Result
15:20
Adare Manor Opportunity Handicap Chase (0-102)
(5yo+, Class , 2m 4f, 12 runners)
Result
15:50
Total Event Rental Amateur National (Q.R.) Handicap Chase
(5yo+, Class , 3m 1f, 12 runners)
Result
Cagnes-sur-Mer Midi (FR)
Going:
Standard
15:07
Prix des Pruniers - Attele
(5yo, Class , 1m 2f 151y, 11 runners)
Result
15:42
Prix de San Siro - Attele
(5yo, Class , 1m 2f 151y, 11 runners)
Result
16:17
Prix la Maura - Attele
(6yo, Class , 1m 2f 151y, 11 runners)
Result
16:52
Prix de Vence - Attele
(6-9yo, Class , 1m 6f 118y, 13 runners)
Result
17:25
Prix Roger Ceran-Maillard - Attele
(7-1yo, Class , 1m 2f 151y, 12 runners)
Result
17:55
Prix des Ormes - Attele
(4yo, Class , 1m 6f 118y, 12 runners)
Result
18:25
Prix Amyot - Attele
(8-1yo, Class , 1m 2f 151y, 15 runners)
Result
18:55
Prix d'Agnano - Monte
(5-7yo, Class , 1m 6f 118y, 12 runners)
Result
Martinique (FR)
Going:
Good
17:40
Haras Berlais Handicap
(4yo+, Class , 7f 209y, 9 runners)
Result
18:10
Celio Handicap
(4yo+, Class , 7f 209y, 9 runners)
Result
18:40
La Collectivite Stakes
(4yo+, Class , 1m 2f 96y, 11 runners)
Result
19:10
Evreux-navarre Stakes
(4yo+, Class , 1m 1f 97y, 8 runners)
Result
Pau (FR)
Going:
Good
10:35
John Henry Wright Cross Country Chase
(6yo+, Class , 3m 188y, 5 runners)
Result
11:05
Albert De Taillac Hurdle
(5yo+, Class , 2m 2f 195y, 5 runners)
Result
11:35
Joseph De Gontaut-biron Hurdle
(4yo, Class , 2m 1f 87y, 7 runners)
Result
12:05
Morlaas Claiming Hurdle
(4yo, Class , 2m 88y, 10 runners)
Result
12:40
D'espelette Maiden
(3yo, Class , 1m 1f 207y, 8 runners)
Result
13:15
D'urt Chase
(6yo+, Class , 2m 7f 79y, 9 runners)
Result
13:50
D'abere Maiden
(3yo, Class , 1m 1f 207y, 8 runners)
Result
14:32
Jean Bernadotte Chase
(4yo, Class , 2m 3f 85y, 10 runners)
Result
Vincennes (FR)
Going:
Standard
12:23
Prix De Cherbourg - Monte
(4yo, Class , 1m 5f 92y, 10 runners)
Result
12:58
Prix Maurice De Gheest - Attele
(3yo, Class , 1m 5f 92y, 8 runners)
Result
13:33
Prix Reverdy (prix De Riberac) - Attele
(4yo, Class , 1m 5f 92y, 9 runners)
Result
14:15
Prix D'amerique Races Zeturf Qualif 6 - Attele
(6-1yo, Class , 1m 6f 36y, 12 runners)
Result
14:50
Prix De Toulouse - Attele
(7yo, Class , 1m 6f 36y, 14 runners)
Result
15:25
Prix Gras Savoye Willis Towers Watson - Attele
(8yo+, Class , 1m 2f 96y, 16 runners)
Result
16:00
Prix Agrifournitures.fr (prix Djerid) - Monte
(5yo+, Class , 1m 2f 205y, 11 runners)
Result
16:35
Prix De Machecoul - Attele
(5yo, Class , 1m 2f 96y, 9 runners)
Result
17:10
Prix De Biarritz - Attele
(4yo, Class , 1m 6f 36y, 10 runners)
Result
Scottsville (SAF)
Going:
Good to Soft
10:10
Smyrna Maiden Plate
(3yo+, Class , 4f 214y, 9 runners)
Result
10:45
Sledgehammer Maiden Plate
(3yo+, Class , 7f 101y, 14 runners)
Result
11:20
Super Quality Maiden Plate (F & M)
(3yo+, Class , 7f 210y, 11 runners)
Result
11:55
Her Majesty Queen Elizabeth II Maiden Plate
(3yo+, Class , 1m 1f 153y, 11 runners)
Result
12:30
Intrepidity Mr 88 Handicap
(3yo+, Class , 4f 214y, 12 runners)
Result
13:05
Lando Fm 92 Handicap (F & M)
(3yo+, Class , 1m 154y, 9 runners)
Result
13:45
Michael Roberts Handicap (Listed) (Handicap)
(3yo+, Class , 1m 154y, 10 runners)
Result
14:20
Mtoto Pinnacle Stakes (F & M)
(3yo+, Class , 5f 103y, 6 runners)
Result
14:55
Hollywoodbets Bright Future Mr 78 Handicap
(3yo+, Class , 5f 212y, 14 runners)
Result
Aqueduct (USA)
Going:
Fast
17:20
Race 1 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 7f, 5 runners)
Result
17:50
Race 2 - Claiming
(4yo+, Class , 6f 110y, 7 runners)
Result
18:20
Race 3 - Starter Optional Claiming
(3yo, Class , 1m, 6 runners)
Result
18:50
Race 4 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 8 runners)
Result
19:20
Race 5 - Allowance
(4yo+, Class , 7f, 6 runners)
Result
19:50
Race 6 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 6f, 9 runners)
Result
20:20
Race 7 - Allowance
(4yo+, Class , 6f, 7 runners)
Result
20:50
Race 8 - Stakes
(4yo+, Class , 1m 1f, 6 runners)
Result
21:20
Race 9 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 8 runners)
Result
Golden Gate Fields (USA)
Going:
Fast
20:45
Race 1 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 5f 110y, 8 runners)
Result
21:18
Race 2 - Starter Allowance
(3yo, Class , 5f 110y, 6 runners)
Result
21:50
Race 3 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 6f, 9 runners)
Result
22:22
Race 4 - Claiming
(4yo+, Class , 5f 110y, 5 runners)
Result
22:52
Race 5 - Maiden Special Weight
(4yo+, Class , 5f 110y, 9 runners)
Result
23:22
Race 6 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 8 runners)
Result
23:52
Race 7 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 5f 110y, 8 runners)
Result
00:22
Race 8 - Allowance
(4yo+, Class , 5f 110y, 10 runners)
Result
00:52
Race 9 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 10 runners)
Result
Gulfstream (USA)
Going:
Firm
17:05
Race 1 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 5f, 12 runners)
Result
17:35
Race 2 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 6f, 8 runners)
Result
18:05
Race 3 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 1m 1f, 7 runners)
Result
18:35
Race 4 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 7 runners)
Result
19:06
Race 5 - Claiming
(4yo+, Class , 5f, 8 runners)
Result
19:40
Race 6 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 6f, 8 runners)
Result
20:11
Race 7 - Claiming
(4yo+, Class , 1m 110y, 10 runners)
Result
20:42
Race 8 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 1m, 7 runners)
Result
21:13
Race 9 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 5f, 8 runners)
Result
21:45
Race 10 - Allowance Optional Claiming
(4yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
22:17
Race 11 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 1m 110y, 12 runners)
Result
Laurel Park (USA)
Going:
Fast
17:25
Race 1 - Maiden Claiming
(4-5yo, Class , 7f, 6 runners)
Result
17:54
Race 2 - Starter Optional Claiming
(4yo+, Class , 1m 110y, 6 runners)
Result
18:23
Race 3 - Maiden Claiming
(4-5yo, Class , 1m, 8 runners)
Result
18:53
Race 4 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 1m 110y, 7 runners)
Result
19:23
Race 5 - Claiming
(4yo+, Class , 6f, 8 runners)
Result
19:53
Race 6 - Starter Optional Claiming
(4yo+, Class , 6f, 7 runners)
Result
20:23
Race 7 - Claiming
(4yo+, Class , 6f 110y, 7 runners)
Result
20:53
Race 8 - Allowance
(4yo+, Class , 6f, 6 runners)
Result
21:24
Race 9 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 1m 110y, 6 runners)
Result
Rosecroft Harness (USA)
Going:
Fast
00:15
Race 1 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 8 runners)
Result
00:35
Race 2 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
00:55
Race 3 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
01:15
Race 4 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
01:35
Race 5 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
01:55
Race 6 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
02:15
Race 7 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
02:35
Race 8 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
02:55
Race 9 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
03:15
Race 10 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
03:35
Race 11 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
03:55
Race 12 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
04:15
Race 13 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
04:35
Race 14 - PACE
(3yo+, Class , 1m, 9 runners)
Result
Santa Anita (USA)
Going:
Fast
20:30
Race 1 - Maiden Special Weight
(4yo+, Class , 6f, 12 runners)
Result
21:03
Race 2 - Claiming
(4yo+, Class , 1m 110y, 6 runners)
Result
21:33
Race 3 - Starter Optional Claiming
(4yo+, Class , 6f, 8 runners)
Result
22:05
Race 4 - Maiden Claiming
(3yo, Class , 1m, 8 runners)
Result
22:37
Race 5 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 6f, 8 runners)
Result
23:07
Race 6 - Starter Optional Claiming
(3yo, Class , 6f 110y, 6 runners)
Result
23:37
Race 7 - Astra Stakes (fillies' Grade 3)
(3yo, Class , 1m 4f, 9 runners)
Result
00:07
Race 8 - Allowance
(4yo+, Class , 1m, 5 runners)
Result
00:37
Race 9 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 1m, 11 runners)
Result
Tampa Bay Downs (USA)
Going:
Fast
17:12
Race 1 - Claiming
(4yo+, Class , 7f, 6 runners)
Result
17:42
Race 2 - Claiming
(4yo+, Class , 1m 39y, 5 runners)
Result
18:12
Race 3 - Waiver Maiden Claiming
(4yo+, Class , 6f 110y, 8 runners)
Result
18:42
Race 4 - Claiming
(4yo+, Class , 1m, 10 runners)
Result
19:12
Race 5 - Claiming
(4yo+, Class , 1m 39y, 8 runners)
Result
19:46
Race 6 - Maiden Special Weight
(4yo+, Class , 5f, 8 runners)
Result
20:16
Race 7 - Maiden Claiming
(4yo+, Class , 6f, 8 runners)
Result
20:52
Race 8 - Allowance
(4yo+, Class , 1m 110y, 10 runners)
Result
21:23
Race 9 - Claiming
(4yo+, Class , 1m 110y, 10 runners)
Result
21:51
Race 10 - Maiden Special Weight
(3yo, Class , 1m 1f, 10 runners)
Result
Home
Sports
Football
F1
Cricket
Rugby Union
Rugby League
Golf
Boxing
NFL
Tennis
Racing
Darts
NBA
Netball
MMA
More Sports
Scores
Watch
Sky Bet
Shop
More
Transfer Centre
Live on Sky
Get Sky Sports
Sky Go
NOW
Kick It Out
Black Lives Matter
British South Asians in Football
Sky Zero
Podcasts
Mobile
Twitter
Facebook
Contact Us
Work @ Sky Sports
Terms & Conditions
Watch Sky Sports